KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: *Delilah* »

Czyli powoli kierujemy się na drogę pełną nadziei ;)
Hertz rzeczywiście ładnie ją urządził .. Szkoda, może by się już polubili, a wtedy na pewno łatwiej oswajać, bo dzikunica łatwiej by nabrała prawidłowych nawyków.
A imię jakieś dla niej planujesz :)? Może by przynajmniej się nauczyła, że o niej mowa :)
fotkiii :)!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Rozeta7
Posty: 94
Rejestracja: wt lut 07, 2012 7:47 pm
Lokalizacja: Ziębice

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Rozeta7 »

Jak tam dzikus?? >:D
Iza: razem od 07.02.2012 [*] 02.05.2014 - tęsknię i rozpaczam
Nel: razem od 13.04.2012 [*] 9.09.2012
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Rajuna »

Dobre wieści, mam dziwaka na ramieniu :D boi sie, jest cholernie ostrożna, palce podsunięte pod pysk ostrzegawczo bierze w zęby. Ale siedzi i nie chce zejść ;)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Rajuna »

Ok, Guarana vel Dzika przesiedziała mi dzisiaj za kołnierzem chyba z godzinę, nawet się zaczęła raz czy dwa myć ;) Potem zwiała na biurko, pod laptopa (stoi na takiej podkładce z ikei) i tam siedziała. Biurko niemalowane, surowa deska na dwóch kozłach - w pewnej chwili coś mi zaczeło kapać na nogi. Patrze - od spodu deski wielka plama. Podnosze laptopa - Guarana się posiusiała i przeciekło ::) ale jak zajrzałam pod laptopa, to dała dyla, z biurka na kaloryfer, potem na ziemię i sru za szafę. Szafa odsunięta na stałe, stoi w kącie, za nią taki wieszak na kółkach i ciuchy do ziemi. Patrzę za szafę - pusto. Ale żeby przejść miedzy szafą a ścianą z drugiej strony musiałaby przejść pod szeleszczącej folii, a przecież nie widziałam, żeby wracała. Potrząsam wieszakiem - cisza. No nic, idę po pudełko, którym ją przenoszę z klatki do transportera w czasie sprzątania. Wracam z pudełkiem, sprawdzam jeszcze raz za szafą - nic. No trudno, postawię pudełko od strony, którą weszła, ale sprawdzę pod resztą szafek - nadal nic. Wracam do szafy i słyszę łupniecie - patrze, a tu szczur spadł z mojej kiecki na ziemię :D ładnie się dała złapać, wsadzić do klatki i.. tyle na dzisiaj, obie jesteśmy zestresowane, ale tym razem palce mam całe.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: *Delilah* »

Cieszę się tak, że aż nie wiem co napisać :D:D:D
Myślę, że teraz będzie już tylko lepiej i pesymistyczna wersja wydarzeń pójdzie w zapomnienie. Guaranka pewnie jeszcze nas zaskoczy i zapulsuje na Twojej ręcę :D
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: KRAKÓW,Pilnie potrzebny doświadczony opiekun do samiczki

Post autor: Rajuna »

Ta.. zapulsuje... ząbkami o moje kości :>
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”