Zuźka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Zuźka

Post autor: BlackRat »

A to pieronek jeden, no ;) Może chciała pokazać, jak bardzo potrzebuje psiapsiółek ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Zuźka

Post autor: mania85 »

Chyba bardzo chciała mnie przekonać :P
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Awatar użytkownika
Shigella
Posty: 183
Rejestracja: sob maja 22, 2010 1:59 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zuźka

Post autor: Shigella »

najważniejsze przecież, że jej się udało;) Co tam kokardka;)
Z nami Czaruś i Aruś - http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36300
************
Za TM - Tadzio i Denis <3
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Zuźka

Post autor: mania85 »

Z tego co pamiętam to dzisiaj wielki dzień :) Zuzia w końcu będzie miała towarzystwo :) Trzymamy kciuki za szybkie połączenie lasek ;)
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Zuźka

Post autor: Dulcissima »

Tak, to dzisiaj :)
Dziewczynki przekazałam 3 godziny temu w ręce Dominika - czekamy teraz aż dojadą do domu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Zuźka

Post autor: BlackRat »

Dom., dawaj jakieś info o Twoich nowościach! ;) Zdjęcia proszę mi tu natychmiast pokazać i napisać, jak Zuzia na 'siostrzyczki' zareagowała ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Zuźka

Post autor: Dulcissima »

Właśnie! Czekamy na wieści z łączenia (i nie tylko) i zdjęcia ;D
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Zuźka

Post autor: mania85 »

Czekamy, czekamy ;D I prosimy o duuużo zdjęć babeczek ;)
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
essien15
Posty: 56
Rejestracja: wt cze 26, 2012 11:35 am

Re: Zuźka

Post autor: essien15 »

Soooorki, że nic nie pisałem :D Dzisiaj dziewczynki poznają mój pokój ;) chciałem je spróbować już poznać z Zuźką ale są trochę bojażliwe, glaskac sie dają ale jedzonko niechętnie biorą mi z rączki więc nie wiem :D Po podróży kulki po paru minutach już wyleciały z transportera i jedną zwiedzała pokój a druga tylko się schowała w kącie :P
I mam pytanie czy może poznać je z Zuźka i potem oswajać ( co mogłoby pojść sprawniej może przy Zuzi?) czy najpierw je oswoić (''na siłę'' chyba) a potem dopiero poznać z Zuźką ? ;)
Ale dziewczyny to słodkie kulki już z innym futerkiem niż Zuźka mrrrrrrrrrrrr ! ;)
essien15
Posty: 56
Rejestracja: wt cze 26, 2012 11:35 am

Re: Zuźka

Post autor: essien15 »

<script src='http://img840.imageshack.us/shareable/? ... 2.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Obrazek</noscript>
Ta kulka jest mniej odważna od swojej ''sis'' swoje pole manewru ogranicza tylko do klatki i kąta pod łóżkiem.

<script src='http://img266.imageshack.us/shareable/? ... 5.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Obrazek</noscript>
Ta wbrew pozorom bardziej zakamuflowana ale nie boi się chodzić po pokoju, wskakuje na komputer i poten na półkę z klawaturą i nie boi się gdy siedze, jak juz chcę dać jakiegoś cukierasa albo banana to ucieka właśnie tam na dół do rogu. :P
essien15
Posty: 56
Rejestracja: wt cze 26, 2012 11:35 am

Re: Zuźka

Post autor: essien15 »

Zapoznanie przebiegło bezboleśnie i szybko ;) Oto dowody :
Pierwsze wspólne chwile.
<script src='http://img31.imageshack.us/shareable/?i ... 3.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Obrazek</noscript>
Najpierw wsadziłem tam większą panią po chwili Zuźke, był stres więc tylko się wąchały ;) Po dołożeniu drugiej dziewczynki sprzedały sobie kilka kopniaków z Zuźką ale tylko tyle, po kilku minutach Zuźka już się z nią przytulała jak widać ;) tamta to Autsajderka jakaś ?? :D


Męczarnie w transporterku.
<script src='http://img341.imageshack.us/shareable/? ... 9.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Obrazek</noscript>
Było trochę gorąco ale tylko przez temperaturę powietrza na szczęście :P Kilka minut trwało bardzo intensywne wąchanie siebie i otoczenia, bo zabrałem je do nieznanego pokoju brata ;) po obwąchaniu świata, położyły się razem, więc długo ich tam nie trzymałem, kilkadziesiąt minut - 45 minut maksyymalnie może było. :P Chętnie weszły do czyściutkiej, wypucowaanej i wypachnionej klatki ale było mokre jak... szczury po tym transporterku:(
W klatce kłótni nie ma, siedzą cicho ale na strychu więc nic nie widać ;)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Zuźka

Post autor: BlackRat »

Super! Cieszę się, że tak łatwo poszło, i trzymam kciuki oczywiście, żeby nadal tak było ;D
Dziewczynki są śliczne, a co do oswajania, to powinny się zorientować poprzez przywiązanie Zuzi do Ciebie, że można z Tobą wytrzymać i nie trza się bać, więc możesz je oswajać równocześnie z zabawami z Zuzią ;)
Trochę nieskładnie napisałam, ale jestem po 24h pracy, więc mam nadzieję, że wybaczysz ;]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
essien15
Posty: 56
Rejestracja: wt cze 26, 2012 11:35 am

Re: Zuźka

Post autor: essien15 »

Właśnie sam tak myślałem ale brakowało mi takiego samego słowa od doświadczonej szczurzej mamusi ;)
Awatar użytkownika
Lam
Posty: 38
Rejestracja: czw mar 22, 2012 2:49 pm

Re: Zuźka

Post autor: Lam »

Genialna klatka! I śliczne dziewuszyska, oczywiście. :]
Obrazek
essien15
Posty: 56
Rejestracja: wt cze 26, 2012 11:35 am

Re: Zuźka

Post autor: essien15 »

Taka krótka wzmianka...
w nocy dziewczyny wydostały się poza parawanik i buszowały po łóżku i szafie :D a po pracy wzieły pierwszy raz mi cukierasa z reki :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”