[Kraków] Marysia i Miecia

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Rajuna »

Z tego co wiem, dogadałaś się z moją znajomą, która bierze je dla siostry :) Dziewczyny będą miały kochający domek, a ja dopilnuję, żeby przyszła opiekunka wiedziała co i jak :D Zresztą już od dłuższego czasu cierpliwie odpowiadam a wszystkie pytania o klatki, jedzenie, zabawki, wybiegi, etc :D
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Oooo!!! Wspaniale!!! wiesz, jakie się ma wątpliwości, kiedy się oddaje swoje pieszczochy do innego domu ;) ale skoro to Twoja znajoma to uuuuffffff... nie mam już żadnych obaw. Możesz jej spokojnie przekazać, że szczurki czekają ile trzeba, byleby trafiły do kochającego domku :D
Obrazek
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Rajuna »

No właśnie tak pomyślałam, że lepiej się poczujesz jak Ci dam znać, że to ode mnie ktoś, a nie tak z łapanki, z ulicy :D
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
flanela
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 10, 2012 1:59 am
Numer GG: 25344867

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: flanela »

Effie mogłaś mi chociaż napisać, że mnie olewasz i mają nowy dom, o nic nie chodzi, tylko chyba wypadałoby mnie o tym poinformować... :)
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Dziewczynki nadal szukają domu. Flanela, napisałam Ci wyraźnie, że jestem skłonna Ci oddać dziewczynki dopiero wtedy, kiedy zapewnisz im odpowiednią klatkę.
Oddam dziewczynki tylko osobie świadomej obowiązków, jakie niesie ze sobą posiadanie szczurków. Chcę, żeby mieszkały w odpowiedniej wielkościowo klatce, miały wybiegi i były dobrze karmione, ale przede wszystkim, żeby miały zapewnioną należytą opiekę weterynaryjną w razie W. Szczury są kosztowne, leczenie to nierzadko kwoty kilkuset złotych. Chcę, żeby przyszły właściciel się "nie szczypał" na ich utrzymanie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

https://www.facebook.com/events/456717514358993/ - ponownie proszę o rozpropagowanie wydarzenia :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Hop hop, czemu taki brak zainteresowania? oswojone, przyjazne, rezolutne szczury czekają na dom... rozumiem, żeby jakieś rozgryzione bestie, ale takie słodkości już dawno powinny być w nowym, kochającym domu...
Zwłaszcza, że dziewczęta do domku pójdą z super wyprawką.
Obrazek
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Podnoszę.
Obrazek
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Rajuna »

O? Jak to szukają domu? Kurcze, dopiero co wróciłam z wyjazdu, o niczym nie wiem o.O
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Takie dostałam info, że domek jednak nieaktualny...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”