Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: alken »

ee, błąd chyba taki że panikujesz. to normalne że przy łączeniu szczury się tłuką, piszczą, boją, ignorują, atakują, puszą, fukają, czasem nawet gryzą. rzadko się zdarza zeby się ot tak powąchały i pokochały z miejsca ;)
znasz całą teorię łaczenia, wszystkie triki i sposoby, próbuj, jak się kotłują i boisz że się pogryzą to rozdziel i kontynuuj dalej
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
nancy1989
Posty: 298
Rejestracja: wt cze 12, 2012 8:21 am

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: nancy1989 »

coś w tym pewnie jest, panikuje raz prze to, że:
nie mam jeszcze doświadczenia w łączeniu
dwa przez to, że jedyne jakie mam wiąże się z krwią, raną na 2cm i zastrzykami u weterynarza :-[
Dzisiaj już było lepiej, bili się mniej, a przy czynniku stresowym (transporter i spacer w wersji hard) nawet się w siebie wtulili. Później jeszcze trochę się pobili, wzięłam ich na ręce i na moich kolanach zasnęli obok siebie (już nie wtuleni, jednak blisko siebie).
Będę walczyć o ich połączenie

No i muszę się przyznać, że zwariowałam - JJ aktualnie nie mieszka w Perfecie, ma dla siebie toddy roll'a 120 ::) jak się za jakiś czas połączą w stadko to nie wiem co zrobię - może samiczki? >:D jakby co to ta klatka jest tak wielka, że mogę do niej wcisnąć nawet kota z kuwetą, drapakiem, legowiskiem i miskami :P jak patrzyłam na wymiary wydawała się jakaś jakby mniejsza ;D wczoraj musiałam specjalnie pod nią przemeblować pokój, bo na mnie brakuje tu już powoli miejsca. Na szczęście za miesiąc-dwa przeprowadzka i szczurowie będą mieć swój własny pokój (wolny do czasu powiększenia rodziny, więc pewnie przez kilka szczurzych pokoleń :P )
Moje ogoniaste: JUVEK, JJ i RUFUS <-- nasz wątek
Szczurki na straganie - nasz bazarek --> KLIK
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: alken »

no faktycznie nie wyobrażam sobie tych klatek w Twoim pokoju :D
jak się za jakiś czas połączą w stadko to nie wiem co zrobię - może samiczki? >:D
jak chcesz powiększać rodzinę to może nie testuj cierpliwości swojego TŻta ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
nancy1989
Posty: 298
Rejestracja: wt cze 12, 2012 8:21 am

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: nancy1989 »

Jak wróciłam do domu to klatka już była skręcona - przeraziłam się, byłam pewna, że będę musiała skręcić regał i gdzieś go schować, ale tak poupychałam, że wszystko zostało (pewnie przez to upychanie ściany rozciągnęłam ;) ). No z tymi samiczkami to na chwilę obecną raczej żart ;) teraz jak chłopaki mają wszystko co im (a głównie to chyba mi) do szczęścia byto trzeba czas założyć skarbonkę i poodkładać trochę grosza na czarną godzinę :). Jak się chłopaki jakimś cudem wreszcie dogadają to ja będę szczęśliwa,że klatka jest pusta ;)
Moje ogoniaste: JUVEK, JJ i RUFUS <-- nasz wątek
Szczurki na straganie - nasz bazarek --> KLIK
Awatar użytkownika
nancy1989
Posty: 298
Rejestracja: wt cze 12, 2012 8:21 am

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: nancy1989 »

Łączenia dzień kolejny - miski, wrzaski, bójki i latało fotro (oczywiście zarówno futro jak i piski były biednego Juvka). On jest przerażony jak tylko Rufus do niego podejdzie, nawet jak nic mu nie robi, piszczy, wrzeszczy i ucieka, dlatego dzisiaj spotkali się na mniejszej powierzchni by doszło do kontaktu, a nie znowu do ucieczki. Skończyło się na kotłowaniu, latających kłębkach Juvkowego futerka i na wparowaniu rodziny do pokoju z awanturą co ja znowu robię temu biednemu szczurkowi...
Moje ogoniaste: JUVEK, JJ i RUFUS <-- nasz wątek
Szczurki na straganie - nasz bazarek --> KLIK
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: BlackRat »

Eh, nancy, współczuję Ci, ale Ci się pieronki trafiły na pierwszy raz :(
Ale i tak ciągle trzymam kciuki za mordeczki, żeby się jednak wsio ładnie ułożyło :)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
nancy1989
Posty: 298
Rejestracja: wt cze 12, 2012 8:21 am

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: nancy1989 »

Ręce mi opadły, sprzątając klatkę wyjęłam właśnie Juvka i znalazłam jednak rankę - Rufus też go do krwi dziabnął, w brzuszek:/ już mam dość, naprawdę. Żadna metoda na nich nie działa.
A Rufusa z JJ'em też się boję łączyć - jak oboje gryzą do krwi to się chyba mi pozabijają w minutę... Nie wiem, chyba tylko zbiorowa kastracja albo trzy szczury i każdy w swoim domku...
Następnym razem biorę gotowe stadko :] oficjalnie ogłaszam się mistrzem łączenia szczurów.
Moje ogoniaste: JUVEK, JJ i RUFUS <-- nasz wątek
Szczurki na straganie - nasz bazarek --> KLIK
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: BlackRat »

A może poproś kogoś "zaszczurzonego" z forum z Twoich okolic (jeśli takowi istnieją, bo nie wiem gdzie mieszkasz) coby wpadł do Ciebie i zerknął na zachowanie gnojków przy łączeniu, może jakąś radą wspomógł czy cuś?
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: Arau »

Nie poddawaj się... Poczytaj temat akzi http://szczury.org/viewtopic.php?f=16&t=37092 , ona też miała ciężkie łączenie, a się udało.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
nancy1989
Posty: 298
Rejestracja: wt cze 12, 2012 8:21 am

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: nancy1989 »

Okazało się, że Juvek wcale nie jest takim niewiniątkiem - znalazłam u Rufusa ranę po wczorajszym ugryzieniu... Jeszcze tylko JJ z Rufusem muszą się nawzajem pogryźć...
Co za zarazy mi się trafiły.
Moje ogoniaste: JUVEK, JJ i RUFUS <-- nasz wątek
Szczurki na straganie - nasz bazarek --> KLIK
Awatar użytkownika
nancy1989
Posty: 298
Rejestracja: wt cze 12, 2012 8:21 am

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: nancy1989 »

Fotografie aktualne oraz "archiwalne" :) -głównie JJ, trochę Juvka, a Rufus jedynie gościnnie (jego nadpobudliwość nie sprzyja robieniu zdjęć).
Dowód na to, że zwariowałam:
Obrazek
JJ
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nim się chłopaki poharatali - Juvek i Rufi:
Obrazek
Obrazek
Jak się Panowie jeszcze lubili - JJ i Juvek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Juvek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Moje ogoniaste: JUVEK, JJ i RUFUS <-- nasz wątek
Szczurki na straganie - nasz bazarek --> KLIK
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: BlackRat »

O rany, gdzie on mu ten nos wtyka? http://imageshack.us/photo/my-images/22 ... 91919.jpg/ ;D
To jest najlepsze (pozwoliła sobie przejrzeć kilka więcej) http://imageshack.us/photo/my-images/44 ... 80939.jpg/ :D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
nancy1989
Posty: 298
Rejestracja: wt cze 12, 2012 8:21 am

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: nancy1989 »

BlackRat pisze:O rany, gdzie on mu ten nos wtyka? http://imageshack.us/photo/my-images/22 ... 91919.jpg/ ;D
no to takie małe szczurze 69 :P jeszcze za czasów w których jak widać się lubili ;)

Dzisiejszy dzień i związane z nim zdarzenia wymagają odnotowania na forum.
Należy przypomnieć wcześniejsze łączenia:
Juvek + JJ = wielkie pogryzienie
Juvek + Rufus = pogryzienie

została jedna kombinacja Rufus + JJ. Podanie wyniku uznam za zbyteczne :-\
Moje ogoniaste: JUVEK, JJ i RUFUS <-- nasz wątek
Szczurki na straganie - nasz bazarek --> KLIK
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: Jay-Jay »

jestem labikiem :D

a tak to na początek troszkę trudne szczurki ci się trafiły :-\
Obrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Panowie szczurowie - Juvek, JJ i Rufus

Post autor: BlackRat »

nancy1989 pisze:
BlackRat pisze:O rany, gdzie on mu ten nos wtyka? http://imageshack.us/photo/my-images/22 ... 91919.jpg/ ;D
no to takie małe szczurze 69 :P
A Ty łobuzie :P
A tak co do reszty, to naprawdę Ci współczuję, jednak nadal trzymam kciuki za poprawę chłopaków :-*
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”