Spinkowe ogonki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

dzięki szczurniętaaa :) :)
właśnie je miziam ;D moje robaczki pysiaczki szczuraczki ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: Szczurniętaaa »

to dobrze, miziaj, miziaj :D bo tego nigdy za dość 8)
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: wiewi »

ciupciu ciupciu :D Proszę ode mnie i moich chłopców też dziewczyny wymiziać piękne :D
Od Edka i Mańka szczególnie Mamusię,Ciocię i siostrzyczki :) Ode mnie malutką Dakotę :)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Szyszka prawie 3 miesiące
Spinka, wiesz, że ja się "zatrzymałam" na dwóch miesiącach i ciągle mam je za maluchy... I teraz, jak policzyłam, to kurde, faktycznie wychodzi, że prawie już trzy miechy... Jak ten czas leci... :)
Ode mnie i moich dziewczyn też proszę wymiziać :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: Camellia »

No faktycznie, już stare dupska z tych naszych "maluszków". Leci ten czas strasznie ::) Ale dla nas to już chyba zawsze będą słodkie malunie dzieciaczki :D

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Dziewczyny ja pindole co ja pisze przeciez nasze maluchy urodziły sie 21 sierpnia więc maja 2 miesiące a nie 3 hehehe :) oj ja niedobra ;D coś mi sie miesiące pomerdały a wy nc nie mówicie ;D :D
Obrazek
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Uff, czyli miałam rację... Ale mnie zmyliłaś i potem matma, z której nigdy nie byłam za dobra, też poszła sobie w las... :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: Camellia »

Spokojnie, kwestia czasu :P

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Wrociłyśmy od weta. Wszystko jest w porządku tak jak myślałam :)
Zadałem jej kilka pytań odnośnie ostatniej wizyty, przeprosiła mnie że pochopnie oceniła świerzb i sama przyznała ze dokładnie sie uszkom nie przyjrzała bo miała full pracy i pacjentów a mnie przyjęła w między czasie. Oczywiscie przyznała mi racje ze iver jest rownież na świerzb i że zgłębiła siė w książki ;)
Osłuchała małą, zwarzyła no kluska już waży 78g :) bardzo się cieszę że tak ładnie przybiera :) jeśli chodzi o wszoły wygrałyśmy walkę, mała jest czysta teraz trzeba wszystko poprac umyć i skupić na jutrzejszym łączeniu ;)
Trzymajcie kciukasy :)
Pomyślałam ze pierw połæczę Dakotę z Szyszką, i zostawię je razem w chorobówce. W sobotę mam ślub kuzynki i nas nie bedzie więc resztę dziewczyn połącze w niedzielę tak by mieć na wszystkie oko ;) myślicie że to dobry pomysł?
Obrazek
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Trzymam kciuki :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: wiewi »

Nooo jakie dobre wieści :D Malutka kluseczka już :D Cieszę, się, że Dakota już czysta i zdrowa :)
Ja do łączenia nie radzę bo po ostatnim to jestem na etapie, że wiem, że nic nie wiem i jestem zkichana ze strachu na myśl o czekającym mnie łączeniu choć powinno być łatwe...
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: Camellia »

Super, że już wszystko dobrze z małą :) Oczywiście jak zawsze kciukam za pomyślne łączenie. Nie wiem tylko jak to wpłynie na relacje w tym "starszym" stadku jak Szyszkę zabierzesz na kilka dni, żeby tylko ją potem poznały hehe :D Ogółem pomysł na łączenie najmłodszych jest ok pod względem i tak już długiej samotności Dakoty. A jak to wygląda z innych stron niestety nie mogę poradzić, nie znam się ;)

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

No właśnie, Camelia, masz rację. Stare potem mogą nie poznań Szyszki. Ale z drugiej strony, to tylko jeden dzień, więc może nie będzie tak źle. Tylko wymieniaj im szmatki, żeby się czuły na wzajem, to chyba będzie OK.
Zdawaj relację. Kciukam razem z moim stadem obgryzaczy mebelków
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: wiewi »

A ja myślałam, że w grę wchodzi raczej godzina czy trzy, Szyszki z Dakotą i po tym czasie dołączenie starszych panien.
Ale widziałam na SB, że radzono wszystkie razem łączyć, więc ja już nic nie mówię.
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

No właśnie jednak chyba połączę wszystkie panny. A dokładniej To najpierw Szyszkę z Dakotą a po godzinie starsze panny tak mi się wydaje najlepiej :)
Dziś przed pracą usiadłam jeszcze z Dakotą by maluszka wymiaziać i wycałować no i......moje kochane futro pulsowało oczkami :) :) :) pierwszy raz !!! ahhh jak ja kocham tego malucha. Jak tylko biorę ja na ręce to mała swoimi łapeńkami łapie mój kciuk, mordeczką opiera sie na palcu rozkłada się jak naleśnik i śpi ;D ;D ;D hehehe a ja nic zrobić nie mogę i siedzę jak ten posąg by jej tylko nie obudzić. Normanie jest taka kochana. Moje starsze baby nigdy takie nie były one to dosłownie ADH i to podwójne ;D ;D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”