Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: sztefyn »

Teraz to tylko z górki! Zazdroszczę udanego łączenia!
Jagoda pięknie się komponuje wśród Twoich panien! Tak że na pierwszym zdjęciu jej nie zauważyłam! :D

I protestuję! Nie wolno oddawać Gumki!

To może ja Ci przyślę moich chłopaków i połączysz ich z jagodzianym Krecikiem? :D Ja mam straszny dylemat co z moimi, boję się i już stresuje na samą myśl o łączeniu! To chyba najbardziej stresujące przeżycie dla szczurzych właścicieli! ;)

Uściskaj wszystkie panny i nie zapominaj o tych najmłodszych!
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: Megi_82 »

No i proszzzzz, jaki piękny obrazek :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: Magdonald »

Co tam u Was? Jagodzianki się łączą, czy jeszcze czekacie? ;)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: ann. »

Wszystko okej. :)
Duże dziewczyny zaczęły troszkę psikać, dałam vibovit i przeszło. Pewnie przy przeprowadzce je zawiało troszkę...
Teraz ponad tydzień mnie nie było we Wrocławiu, jestem w domu rodzinnym i załatwiam wszystkie zdrowotne formalności (czyt. badania, badania, kolejki, zapisy, czekanie, badania...)

Ale dziś już wracam. :) Od jutra startujemy. Trzy dni i ma być po sprawie, bo jak nie to się wkurzę :D Chce w końcu urządzić klatkę porządnie i cieszyć się szczurzym smrodem z jednej klatki, a nie dwóch :D
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: diana24 »

Trzymam kciuki żeby szybko poszło :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: ann. »

Cześć cioteczki :)

Przychodzimy do Was z wieściami z frontu łączenia. :) Otóż, łącznie to było najszybszym jakie dotąd przeprowadzałam. W poniedziałek trzy godziny wanny, wtorek godzina wanny, godzina transportera i do wyczyszczonej klatki. I tyle. :) Bez żadnych ekscesów, serio. Nawet jakbym chciała Wam opowiedzieć jakieś szczegóły, to ich brak. No, oczywiście niuchanie, iskanie, gwałty. Już pierwszego dnia spały razem w wannie. Dziś w nocy było trochę pisków w klatce, które brzmiały dość poważnie ale dziś rano się budzę i śpią razem podzielone na dwa obozy: Jagoda z Gumką i reszta razem w rondelku obok. :)
Strasznie się cieszę, że już nie mam dwóch klatek i siedzą w jednej. :)
Obrazek
W końcu umeblowałam jak należy, ale oczywiście z rana patrzę, a tu jeden zaczep od kostki już zeżarty (Dziurka, jak ja Cię kiedyś dorwę, to wypcham i postawię na kominku!)


A, Śrubka i Gumka to najfajniejsze maluchy jakie miałam! Są tak kontaktowe, tak biegają, zaczepiają... Są przesympatyczne. Żaden szczur, który był u mnie od małego nie był tak ekstra oswojony i pro człowieczy. Na starość wróżę, że to będą ekstra szczury, jak moja Korba. Dzięki Magdonald raz jeszcze ;*
Obrazek

Jagoda przestała dziabać. :) Ale kiwa się na boczki łapiąc ostrość, jest bardzo ostrożna, na wybiegach nie oddala się za bardzo od klatki. Do mizialskich nie należy, ale jest kochana.
O prosz, jaki Dżejgod:
Obrazek

Korba moja najukochańsza się starzeje... Ma już 14 miesięcy i widzę po niej, że robi się z niej babcia. Wczoraj mnie niemało nastraszyła, bo wydawało mi się, że na łapce ma guza. Ale na szczęście po prostu dziwnie jej się sierść nastroszyła. Uf.
Obrazek
Kocham tego kaptura!


I łączymy:

Obrazek
Obrazek
(Korbek jak zwykle wpatrzona w Pańcię :* )



Obrazek
Obrazek
Gerbery omnom omnom nom nom


No, to tyle. :)
Stado uważam za zamknięte na najbliższy rok. Już nie mam gdzie ich upchać, a póki co mam ważniejsze wydatki niż większa klatka niestety...


Pozdrawiam szczęśliwa ja z moimi sześcioma smrodami ;*
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: Entreen »

Ty weź mi proszę napisz i opisz (a najlepiej + foto!), która jest która, bo nie ogarniam! o: Wiem która to Jagoda i Korba :D
Nawet Gumka! to nie wiem (o jak ja lubię te Twoje imiona :D)


A w ogól toć 14 miesięcy to młody szczur, gdzie Ty starzenie widzisz?! Toć najwyżej to jest... hm... statecznienie? ;D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: ann. »

Entreen speszyl for ju :D

Obrazek


Od góry od lewej:
Jagoda - fuzz
Dziurka - husky
Śrubka - czarny (odróżniamy po różowych łapkach, białej plamce na brzuszku i różowej końcówce ogonka)

Dół od lewej:
Pianka - niebiesku kapturek
Gumka - czarna (odróżniamy po czarnych łapkach i szarym brzuszku bez łatek. ogonek cały czarny)
Korba - zrudziały czarny kaptur :)


Tak, statecznienie :D Nie ma co krakać, że starość. Stateczność tu idealnie pasuje :D
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: Entreen »

Ha! To już wszystko wiem, dziękować!
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: Magdonald »

Jaaaakie z nich już duże babska! :o
ann. pisze:A, Śrubka i Gumka to najfajniejsze maluchy jakie miałam! Są tak kontaktowe, tak biegają, zaczepiają... Są przesympatyczne. Żaden szczur, który był u mnie od małego nie był tak ekstra oswojony i pro człowieczy. Na starość wróżę, że to będą ekstra szczury, jak moja Korba. Dzięki Magdonald raz jeszcze ;*
Jak miło czytać takie rzeczy! :) A z mojej strony, że tak powiem "na zdrowie" :D

Śliczne zdjęcia, a jeszcze piękniejsze panny na nich! Fajnie, że się bez problemu dogadały, bo ostatnio czyta się o samych skomplikowanych łączeniach ::) Wycałuj wszystkie baby (Korba powinna dać Ci dziaba w język za to, że mówisz, że jest stara! :D).
Poza tym widzę, że się pannom futerko jednak wygładziło.
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: diana24 »

Fajnie, że się wszystko udało :)
Ja niestety nie mam postanowienia rocznego, GMR wygrywa i od 20-go będzie z nami jeszcze jedna babka :P (siostra Iskierki)
I najlepsze jest to że namówił mnie na nią mój TŻ :o :o :D a jeszcze rok temu mówił, że nie będzie już więcej szczurów. (pff... ta jasne ;) )
A Korba to jeszcze młodziutka jest :) gdybyś zobaczyła moją babcię to byś się dopiero za głowę złapała ;D
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: xiao-he »

Ależ piękna rodzina! Cudna, zgrana i udana ;) Nie czuje jak rymuje ;p Miźnij dziewczyny :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: ann. »

I najlepsze jest to że namówił mnie na nią mój TŻ :o :o :D a jeszcze rok temu mówił, że nie będzie już więcej szczurów. (pff... ta jasne ;) )

Tak, tak :D Mój też tak mówił. Najpierw miała być Jagoda, potem mnie namówił na Śrubkę... Pojechaliśmy do Poznania po Jagodę i Śrubkę, to mnie namówił jeszcze (z pomocą Magdonald :D) na Gumkę :D
Ale już mówię pass :D
Przecież to to je tyle, żwirku tyle trzeba sypać... a jakie aromaty od szóstki są urocze :D
Sześć dupek zdecydowanie mi wystarcza.
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: sztefyn »

Ale ma super zdjęcie Dziurka! :D

A Jagodzianki już są wielkości pozostałych panien! :o Jak te maluchy szybko rosną! I fakt - z tak oswojonymi szczurami nigdy nie miałam do czynienia. Podziękowania należą się raczej chłopakowi Magdonald (to on tak je rozpieszczał!).

Miło się patrzy na połączone Twoje panny że aż uśmiech sam się pojawia na twarzy!
A z tym doszczurzaniem bywa różnie ;D ;D ;D
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Parszywki, facet i ja - czyli dom wariatów.

Post autor: ann. »

Chyba za bardzo się pochwaliłam... Ciągle mam w klatce wrzaski. Ale to takie jakby ze skóry obdzierali. I zazwyczaj nie zdążę dolecieć do klatki, żeby zobaczyć kto się tak tłucze, bo się towarzycho zdąży rozejść.
Dziś w nocy była taka rujka, po żwirku, że już byłam gotowa je wystawić na balkon i pogrążyć się w błogim śnie :D

Podejrzewam, że gó*** wkurza starszyznę.
(takie piękne mebelki mam od Nietoprra i już gnidy dworskie dziurę w kostce wygryzły i zjadły zaczep. po dwóch dniach)
Dziś mam kryzys i ich nie lubię :D
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”