Nasza nietypowa banda- jestem nienormalna

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mai-ah
Posty: 104
Rejestracja: pn cze 14, 2010 5:37 pm
Numer GG: 10094247

Re: Nasza nietypowa banda- jestem nienormalna

Post autor: Mai-ah »

Co tam u moich ulubionych kapturin i reszty bandy?
NemezisStar
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 26, 2014 8:58 pm
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Nasza nietypowa banda- jestem nienormalna

Post autor: NemezisStar »

U nas wszystko dobrze.

Niestety pogoda nas ostatnio nie rozpieszczała, a jak wiadomo "w czasie deszczu dzieci się nudzą", a psy zwłaszcza. No bo jak tu iść na spacer do lasu w burzę, a w domu tak nudno…

Za to dziewczyny biegają już po pokoju bez strachu, chociaż akurat dziś był strajk i wybieg przespały zawinięte w polarek (ale nie ma tego złego… polar był na moich kolanach :D wcześniej właziły tylko w rękaw szlafroka, tradycyjnie-wszystkie). Z tego co słyszę aktualnie za plecami, odpoczynek odbiją sobie w nocy. Szczurzą balangę czas zacząć! Mają nowe kolby przywieszone na prętach i już się do nich dobierają wydając rytmiczne "szur szur szur łup bęc". Ciekawe czy znajdą pochowane w hamakach orzechy włoskie :D.

Parę dni temu zrobiłam im frajdę i wyczarowałam sianko domowej roboty. Wysuszyłam trawę razem z kłosami i wyprażyłam w piekarniku. Niestety popiecykowa suchość spowodowała, że trawa przy najmniejszym dotknięciu obracała się w pył, więc eksperyment miał być fiaskiem, ale przez noc trawsko nabrało trochę wilgoci z powietrza i już było zdatne do użytku. Panny trochę ją nadjadły na wybiegu, a resztę upchały w hamaki. Zabawy miały na całą noc. Pewnie jutro ją już wywalę, żeby się nie zacapiła. Na razie jeszcze hamaczki szeleszczą przy każdym ruchu ;).

Wszy wybite, ale dla pewności idziemy 10.06 na kontrolną wizytę. Znowu lasencje urządzą konkurs na najładniejszy stresobobek.

No i trzymam kciuki za Czarnuszkę i Figę.

Nadrabiam wątki, cieszę się, że Tofinka lepiej. I buczę cicho, bo Tosi brak...
Ze mną:Filomena, Ada, Kropka, Planka, Celina, Jane +kotki Indi i Monte +psy Kopernik i D-mol
6 wspaniałych szczurzynek i nie tylko klik
Jakby ktoś coś mądrego wiedział o urazach na ogonie:guzek
[*]Zuziu zawsze będę Cię pamiętać, moja ty rumiankowa kradziejko.
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza nietypowa banda- jestem nienormalna

Post autor: Buba »

Halo halo, Ziemia do Nemezis :D Co tam u Was słychać?
Brakuje na forum nowych zdjęć! ;D
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Mai-ah
Posty: 104
Rejestracja: pn cze 14, 2010 5:37 pm
Numer GG: 10094247

Re: Nasza nietypowa banda- jestem nienormalna

Post autor: Mai-ah »

Co u moich ulubionych kapturzyc i spółki?
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza nietypowa banda- jestem nienormalna

Post autor: Buba »

Halo halo!
Wszystko u Was gra? Sto lat się nie odzywałaś :-[
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”