Pieruny ogniste siarczyste

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Smyki ;)

Post autor: xMsMartax »

Tak byliśmy. Dostała ten lek o którym pisaliście :) po pasożytach nie ma ani śladu. Szczurcie bardzo żadko się drapią ;)
Obrazek
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Smyki ;)

Post autor: xMsMartax »

Do moich dziewczyn w najbliższym czasie najprawdopodobniej dołączy Fuzz. Piszę najprawdopodobniej ponieważ mój brat (na co dzień terrarysta)strasznie się napalił ::) chce przygarnąć/ kupić (dokładnie nie wiem, będę z nim dziś rozmawiać) szczurka z jakiegoś innego forum. Powiedział , że będzie go trzymał samego ::) lecz zrobię wszystko by był z dziewczynami , jeśli już dojdzie do tego, że szczurek u nas zamieszka. :)
Obrazek
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Smyki ;)

Post autor: xMsMartax »

I 3 nowe zdjęcia Jadzi ;) .
ObrazekObrazekObrazek

Bardzo proszę o zmianę nazwy tematu na "Niunia & Jadzia"
Obrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smyki ;)

Post autor: Ogoniasta »

Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Smyki ;)

Post autor: xMsMartax »

Niedługo (za 1,5 tyg) do moich dziewuch najprawdopodobniej dołączą kolejne dwie ;D jedna samiczka dumbo i panienka z Tych (Tychów :P ) . Już nie mogę się doczekać :) Jadźka będzie miała w końcu towarzyszki do zabawy , które za nią nadążą ;) ;D
Obrazek
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Smyki ;)

Post autor: xMsMartax »

Mała sesja w nowej klatce ;) Tylko pare zdjęć :P smyki nie chciały pozować, zajęte były zwiedzaniem ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Smyki ;)

Post autor: denewa »

O... jaka duża klatka... ;D
Marta to kiedy przyjeżdża do Ciebie mała dumbo białasek? Już w ten weekend? ;D
Czekam na fotki jak będzie u Ciebie :)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Smyki ;)

Post autor: xMsMartax »

Przyjeżdża w poniedziałek :D wraz z kapturkową panną ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Smyki ;)

Post autor: UprzejmaCegła »

Cudne kluseczki :P
Teraz mają bardzo dużo miejsca na swoje wariactwa ;D
Wymiziaj małe wariaty ;)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Smyki ;)

Post autor: xMsMartax »

Wariaty wymiziane ;D w nocy spac nie mogłam tak szalały :P
Niunia rozwaliła dolny hamak, a kiedy w nocy wsadziłam rękę do klatki żeby go odpiąć (szarpała się z nim bo nie odgryzła ostatniego uchwytu :P ) podbiegła i dziabła mnie w palec ::) :-\
I doszło do tego , że szczury przy większej przestrzeni życiowej śpią osobno :P
Obrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Smyki ;)

Post autor: *Delilah* »

Klata jak się patrzy :))
A tego slodziastego białego dumbo-miziaka (ktorego mialam okazje poznac u Akki)to ja Ci zazdroszcze i wróżę, ze wyrosnie z niej megaslodziak:D
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Smyki ;)

Post autor: denewa »

*Delilah* pisze: A tego slodziastego białego dumbo-miziaka (ktorego mialam okazje poznac u Akki)to ja Ci zazdroszcze i wróżę, ze wyrosnie z niej megaslodziak:D
Oj to prawda, jeszcze nie widziałam tak ładnych szczurków i o ile miałam do tej pory małe uprzedzenia co do czerwonych oczu to teraz kompletnie znikły :D
Najlepsze, że wszyscy się zachwycają, a właścicielka nie miała jeszcze okazji zobaczyć malucha ;) No ale już niedługo
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Smyki ;)

Post autor: xMsMartax »

Zobaczyłam, patrze, zachwycam się :D
Szczurcie sa już u mnie :) Dam im teraz trochę czasu na ogrzanie się i zaklimatyzowanie.
Przyznam że mikrob jest strasznie ciekawski :D a dumbo schował się w kocyku ;)
Pragnę podziękować wszystkim którzy w większym bądź też mniejszym stopniu pomogli w tej adopcji ;) :) jesteście wspaniali :)
I teraz pytanko głownie do tych , którzy widzieli Częstochowski mikroby :P (Akka, Nairda ?) . Miałyśmy z Arabelą mały problemik z rozpoznaniem płci ::) 8) Chyba sie udało, ale dla pewności. Który maluch to samiec a który samiczka? Był malutki troszkę wiekszy, mniejszy miał mniej łatek, drugi miał więcej czarnego. Tak dla pewności :P

A fotki postaram się zrobić wieczorem, naładuję tylko baterie w aparacie :)
Obrazek
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Smyki ;)

Post autor: xMsMartax »

I fotki. Co prawda robione w transporterku, nie chce zbytnio malców stresować.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

I na koniec poczciwa Jadźka.
Obrazek
Obrazek
nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Smyki ;)

Post autor: nairda »

:D
chyba bede tu czesto zagladac ;)

Na moje oko dobrze wybralyscie - wlasnie ta mniejsza pchelka z paskiem na grzbiecie wygladala mi na samiczke, a ta wieksza z wyrazna biala brodka na samca

I zgadzam sie, mikrobik jest najbardziej zadny przygod z calej trojki :) i skacze jak prawdziwa pchelka.

Ciekawe, jakie dostan imiona...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”