3 Panów! Świdnica

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

3 Panów! Świdnica

Post autor: ania2832 »

Witam. Zakładam temat jeszcze raz z racji tego że poprzednim razem nie udało mi się znaleźć domków dla chłopaków. Sytuacja jest więc taka sama jak poprzednio: nie mam dla szczurków czasu, zbliżają się egzaminy, muszę jakoś utrzymać się na tych 5 a na prawdę boli mnie widok tego, jak One się nudzą! Ostatnio temat zakładałam rok temu i nic dopisało mi szczęście.. mam nadzieję że teraz ktoś zechce chociażby jednego chłopaczka. Wszystko komplikuje też sprawa, że od nowego roku szkolnego idę do internatu - a nie zostawię mamy ze stadem samców na głowie. Więc, czekamy na nowe domki z wielką niecierpliwością.

Do oddania są jak już wspominałam 3 samce: dwa 2-roczne kapturki, i jeden białas z tendencją do wypadania sierści (taka odmiana ;) ). Z tym że jest on na tyle dziki żeby nie dać utrzymać się na rękach - nie gryzie, absolutnie ale chcąc uciec może zadrapać. + jeszcze to, że ma problem z okiem. Jednym. Nie wiem czy one go tak naparzają że podbite ma tylko to jedno, ale zakrapiamy, zbijamy to cholerstwo, wszystko wraca do normy.. wystarczy jedna bójka i na drugi dzień śliiiiwa taka ze ja nie mogę. ::) Może to jakieś problemy, nie wiem.. nie dał się zbadać weterynarzowi i czmychnął pod półkę a my boimy się go znowu narażać na coś takiego. W każdym razie, mam nadzieję że to go nie dyskwalifikuję już na starcie. Ja na prawdę MUSZĘ znaleźć im dom. :-\
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: Sky »

Czy istnieje możliwość wyadoptowania ich osobno? Kurczę, akurat szukam dwulatka jako towarzysza dla mojego Kaviego, któremu odszedł brat.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: ania2832 »

Jestem już w tak wielkiej kropce, że mogę po oddawać ich także osobno. Nie ma problemu :)
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: Sky »

ok, chcialam jeszcze sie zapytac o charaktery - ale wzgledem innych szczurow. mój Kavi to ciapa, chce za jakis czas tez zdecydowac sie na maluchy, szukam wiec jak najbardziej statecznego i spokojnego kawalera, zeby nie bylo duzych problemow z łączeniem zarówno z Kavim, jak i maluchami.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: natureminemka »

Która Świdnica?
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: ania2832 »

Więc chyba najbardziej odpowiedni byłby Wirus ;) Jest najbardziej uległy i spokojny z całego mojego mikro stadka, zaledwie kilka razy widziałam jak wyciągał pazury a i to wychodziło mu z mizernym skutkiem ::)
To czarno-biały kaptur.. chyba nawet mam gdzieś jego zdjęcie. Zaraz poszukam :)
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: ania2832 »

Na Dolnym Śląsku, koło Wałbrzycha. ;)
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: ania2832 »

OK. Coś mam ;D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: ania2832 »

Przepraszam za duże zdjęcie.. wyszłam z wprawy :X
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: Sky »

w takim razie.odezwe sie jeszcze.dzisiaj po nocy :) wstepnie moge powiedziec, ze jestem zainteresowana jednym ze szczurkow.
mam tez pytanie, czy ciapowatosc Wirusa nie wynika z jego lekow czy bojazni, czy on po prostu taki jest? z doswiadczenia wiem, że taki szczur moze.okazac sie ostatecznie agresywny i tego sie obawiam.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: ania2832 »

Nie, nie. Wirus jest jest na żaden sposób lękliwy ani tym bardziej agresywny. Taki już jest :)
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: Sky »

Ok, w takim razie bedzie chyba idealny :). zaczne rozglądać sie za transportem jak tylko wstane - jestem z Wrocławia jak widac w profilu
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
iwanhg1
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 03, 2013 9:27 pm
Numer GG: 45512369
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: iwanhg1 »

Witam Byłbym skłonny wziąść jednego chłopca jestem z okolic dzierżoniowa :)
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: ania2832 »

To świetnie! :)

Jutro porobię jakieś ogólne zdjęcia wszystkim chłopakom, i tu zamieszczę... ewentualnie powysyłam na pocztę :)
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: 3 Panów! Świdnica

Post autor: ania2832 »

No, to Wirusek dzisiaj około godziny 17 pojechał do nowego domku.. Będziemy tęsknić za naszym śpiącym królewiczem, ale mamy nadzieję że znajdzie w Kevim zastępczego brata. :) Trzymam kciuki za udane łączenie i -o niebiosa, żeby nie narozrabiał!.. kto wie co może czaić się w tym małym, szatańskim móżdżku ::)
, Cyna, Soda Nafta [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”