Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dj_mefisto
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 30, 2004 4:24 pm

Bezkr?gowce (patyczaki, paj?ki)

Post autor: dj_mefisto »


Ma ktos może patyczaki lub pajaka??? A może żółwie???
Możemy powymieniac doświadczenia, obserwacje. Moze znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania??? Piszie czekam 8) 8)
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: Cathycash »

A żółwie to bezkręgowce? od kiedy :wink:
żegnam szanowne towarzystwo
dj_mefisto
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 30, 2004 4:24 pm

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: dj_mefisto »


Wiem że żółwie to nie bezkręgowce, ale tez je hoduje i chciałem je też dodać. Sorki za błąd. 8)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: lajla »

ja mam jednego zolwia... mialam dwa i to tez hodowla w moim wypadku nie byla :D no ale lubie zolwiki :D hehe... moj ma na imie furek i mial byc facetem ale facet w sklepie oczywiscie powiedzial innaczej... moze nie mial facetow... a ja bylam w tedy malutka... i eeh nie mialam pojecia jaka to roznica... a potem kupilam sobie samiczke... wiedzialam ze zolwie w niewoli b. trudno sie rozmnaza... ale moja samiczka/samiczka przepadla niestety... a samczykowata samiczka dalej z nami zyje :D

hmmm ale sama CIe podziwiam jesli udalo CI sie rozmnozyc twoje zolwie :D



eee cos mam chumor zeby podopiekac komus sorry :D
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: Kacha »

Mam żółwia wodnego. Nazywa się Ofensywa.
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
Euzebio
Posty: 126
Rejestracja: pt gru 24, 2004 9:45 am

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: Euzebio »

Myślałem że żółwie to raczej defensywne zwierzęta :lol: Kiedyś miałem żółwia ale skoczył z balkonu :roll: szkoda gadać...
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: Masterton »

Miałam żółwia malowanego, wodnego. Jak go kupiłam to był nieco większy od monety 5 zł, po 7 latach dorósł do takich rozmiarów, że niestety nie mogłam zapewnić mu optymalnych warunków. Był po prostu za duży na mieszkanie w zwykłym akwarium.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
dj_mefisto
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 30, 2004 4:24 pm

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: dj_mefisto »

Hahahahaha i co z nim zrobiłaś??? :?: :?: :?:
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: Masterton »

Znalazłam osobę, która była w stanie zapewnić mu iście królewskie warunki. Żółw żyje do dziś, czyli ma jakieś 12 lat i ma się świetnie.
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
dj_mefisto
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 30, 2004 4:24 pm

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: dj_mefisto »

To fajnie, że ma wspaniałe warunki. Napewno będzie bardzo długo żył. :D
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: Gumcia »

miałam kiedyś żółwia, ale on padł mi jak miałam jakieś 7 latek, a żółwiki dłuuugo żyją, więc może juz go moja rodzinka miała jak mnie na świecie nie było ;)
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: maka »

mam pajaki 4 sztuki,wija i weze(ale to kregowce)......
poza tym gryzonie i psa oraz akwarium
żółwie tez miałam,ale bardzo mocno brudziły wode i je odsprzedałam......
myślałam o skorpionie,ale ze wzgledu na potrzeby termiczne,chyba sie nie zdecyduje,nie mam juz miejsca na kolejną lampe grzejącą,bardzo mi sie podobaja,ale coz :D

nie wspomne juz o robalach pokarmowych....hehehe
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: ajlii »

Podziwiam... ja nie potrafiłabym trzymać w domu innego zwierzecia niż ssak albo ptak...
Kiedyś miałam okazję głaskać węża boa - 5,5 m i 40 kg wagi. Spał w łóżku, razem z opiekunem (chłopak sie tylko skarżył, że wąż się rozpycha). I muszę przyznać że miał bardzo miłą w dotyku skórę, wcale nie oślizgłą tylko mięciutką i delikatną jak aksamit, zwłaszcza na brzuchu.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: Kacha »

[quote="ajlii"] Spał w łóżku, razem z opiekunem (chłopak sie tylko skarżył, że wąż się rozpycha).[/quote]
Ciekawe jak długo jeszcze ten wąż pożyje. W łóżku z opiekunem nie ma ani odpowiedniej temperatury ani wilgotności.
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Bezkręgowce (patyczaki, pająki)

Post autor: maka »

akurat w łóżku to chyba jest temperatura odpowiednia dla weza,jak sie spoci to i wilgotnosc............gorzej gdzie spedza dzien,bo na takiego wielkiego węża to trzeba odpowiednio wielkie mieć terrarium........
no i ciekawe czy nie giną sąsiadom koty i psy? :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”