Soho ratjes = Kisiel i reszta

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Dona »

Heheh, soho, masz śliczne ciurki :D Aż mnie łapki świerzbią jak widzę Blutową kulkę :P Cudo szczury, gratuluję stada :thumbleft: :hihi:
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

moje kochane szczurki w "nagrode" ze sa tak kochane i razem w 4ke sobie grzecznie zyja to kupilam im :) klaaaaaaaaaaaatke :) zadowolona jestem z niaj baaaaaaaaaardzo bo tania i (mam nadzieje) ze odpowiednio duza
to takie tam zdjecie stare juz bo jest onaczdej i ladniej a nie chc emi sie pstryqsic zdjecia :hihi: musialabym poprzestawiac troche
tak sie spodobala milusinskim mym ze z niej nie chca wychodzic :!: jedynie Gluta w hamaczq soe=bie od czasu do czasu zieeeewa
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Kaka »

ja też chcę tatą klatke
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: limba »

Tez taka chce :hyhy: ...ale super faktycznie... moim chlopcom napewno by sie podobala :hihi:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

... a my sie przeprowadzamy :hyhy: ... moje slonka cos chyba czuja bo za chiny z klatki nie chca wyjsc(chyba ze nowa klatka im sie tak spodobala :drap: ) - juz nie raz wedrowaly do transporterka i wiedza co je czeka ;) (podroz z NL do PL i back) Moj Q wyciagnal transporterki i tak jakos je polozyl w poblizu klaty ...wiec te diably :twisted: wiedza co je czeka ... ja sie tam ciesze bo beda juz ze mna w pokoju non top a nie tak na dochodne (teraz maja cala sypialnie do dyzpozycji tylko dla siebie ...) panika mnie ogarnia na mysl jak to bedzie 24/7 z nimi przeciez ja bede musisla jesc obiady w qchni bo jak ten zwierzyniec mnie/nas dopadnie to dla mnie nic nie zostanie :/ no ale bedzie :thumbleft: musi byc
a tak sie cisna moje lenie az Pacjenta zakrylo :hyhy:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

:twisted: elo wszytskim 3tajacym nasze new'sy :khihi: my juz po wielkiej przeprowadzce :thumbleft: tyle ze bez netu JESZCZE wrrr anyway futrzaki poznawac dopiero zaczynaja nowe tereny jakos sie nie moga przyzwyczaic do parkietu hehe to nie to samo co dywany ;) ale za to jak pieknie ze soba spia taaaaak wtulone ( a przeciez tak cieplo jest w pokoju :!:) moze to ze strachu od wiercenia mlotem pneumatycznym od czasu do czasuw pokoju obok albo od mega basow zza sciany u sasiada :drap:
jest sielsko diabelsko bo Danka nie przestaje byc diablem wcielonym i wszystkich meczy podszczypywaniem :D
beda zdjecia jak tylko podlacze sie w domq tymczasem :sad2: spadam do stada mego slodkiego :lol2:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

uff zdazylam ... moje grubasne slonko Blu ma dzis urodzinki :D roczek eh qleczka moja slodka wszystkiego NAJ NAJ :zyczenia:

jakas qleczka mu wyskoczyla na grzbiecie i chyba sie powieksza :/ musze uderzyc do weta brrr oby to nie to czego najmnije nam potrzeba ... ale urodzinki dzis nawazniejsze :lol2:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Lulu »

no to stoooooo lat, stooo lat :zyczenia:

a zwazajac na okolicznosci, to duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo, duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo zdrowka :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: limba »

Sto latek w zdrowko zdrowku i jeszcze raz zdrowku. (kuleczka to napewno nic powaznego)... :zyczenia:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Shurka »

o tak. Sto lat! Sto lat! I dużo zdróweczka dla dzieciątka i mamusi życzę ja i Moja Shurynka :occasion1: :occasion7: będzie dobrze! oj będzie... :D
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: ESTI »

Spoznione, ale szczere - Wszystkiego najlepiejszego. :thumbleft:
Obrazek
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

bardzo dzieqjemy :thumbleft:
a dzis dla odmiany Glucinka ma urodzinki slodziak moj wszystko zwiedzajacy :) ( pozniej wstawie jakies foty bo od dzis w koncu znow stale lacze na nowym mieszkaniu , wiec bezie co ogladac ;) )
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: limba »

Sto lat dla Glucia w zdroweczku i tonach dropsow. ;) chociaz dropsy i zdrowko :hyhy: ) :occasion1: :occasion4:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: sechmet »

no to wszystkiego najlepszego dla Gluci :occasion4:
i czekamy na fotki ;)
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
satanka
Posty: 28
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 1:54 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: satanka »

wsio najjjjj :P :occasion1: :zyczenia:
po drugiej stronie: Lolcia i Kaycia ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”