Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

Smutnik :(

Post autor: nefretete »

........... :-( nie mam, nie mam już szczurków! DLACZEGO TO MI SIĘ PRZYTRAFIŁO!?
moje chłopaki, BIEDNE CHŁOPAKI, musieli się przeprowadzic do innego miasta :sad2:
brak słów i OGROMNE, OGROMNE wyrzuty sumienia...
z trudem i wielkim bólem serca sprzątałam ich klatkę :cry:
w pokoju jest tak pusto bez nich, tak smutno Zero życia
muszę się czymś zająć, bo inaczej nie wyrobie, ALE NIGDY, PRZE NIGDY O NICH NIE ZAPOMNE. :sad2:
Mam nadzieję, że w nowym domku bedzie im dobrze.
nefretete
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Smutnik :(

Post autor: Juni »

nefretete, mazoq, angelsdream, trzymajcie się dziewczyny :przytul: :przytul: :przytul:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Lulu »

Daniel dzis z rana wyjechal na konferencje. Wraca w czwartek wieczorem. To moja pierwsza samotna noc w tym mieszkaniu... smutno i pusto cholernie :cry:
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Sileas »

LuLu, trzymaj się jakoś..
Te samotne wieczory sa okropne, wiem... ja sama muszę teraz czekać do niedzieli rano aż wróci mój. Dobrze, że są ze mną te małe sikaczki, bo bym nie wytrzymała tej samotności..
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

Smutnik :(

Post autor: lenalove »

nie ma to jak facet wyjezdza albo pracuje... moj co trzeci tydzień ma nocną zmianę... okropne!

a tak przy okazji to dziś oblałam poprawkę z chemii organicznej...
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: nezu »

LuLu, Sileas...

Spojrzcie na to z innej strony...
Wy przynajmniej macie za kim tesknic..

A w perspektywie macie powrot ukochanych osob... :-(
martynuska
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 4:00 pm

Smutnik :(

Post autor: martynuska »

a nasza lejdinka umiera...dzisiaj umarły mi też 2 rybki - welonek edek i glonojad glonek :( jestem w okropnym nastroju :(
kaief
Posty: 50
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 9:55 pm
Lokalizacja: Łódź

Smutnik :(

Post autor: kaief »

Nefretete - nie smuć się. Wiem, że ci ciężko, ale im będzie naprawdę dobrze, przecież nie pozwoliłabym ich zabrać byle komu :przytul:
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Smutnik :(

Post autor: Maugosia »

ehhh, nie układa sie : (
Obrazek
Obrazek
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Smutnik :(

Post autor: Fatty »

Gdy ktoś mi rozkazuje, mówi co mam robić to momentalnie się stroszę, i zazwyczaj delikatną chęć mordu przejawiać zaczynam.
Ale teraz chcę,żeby ktoś mnie poprowadził za łapę, albo trzepnął w ten pusty,kudłaty łeb tak aby wszystko się poustawiało jak należy.
Za diabła nie wiem, co zdawać na maturze. Myślałam,ze biologię,ale to za wysokie progi jak na moje puchate nogi. Nie dam rady :-( I ewentualne studia z biologią w roli głównej, mimo,że biologię lubię, na dobre by mi nie wyszły-bo mimo całej sympatii dla biologii to dla mnie ona cieżka jest i na dodatek łączy sie z chemią...oooo kaput!

Totalnie się pogubiłam. 9 dni i decyzję podjąć muszę. A ja nie wiem, nie wiem, zdolności nie mam żadnych i nie interesuje mnie nic :-(
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: sauatka »

jakos mi smutno :sad2:
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: Sileas »

satanka666, :przytul:
Włącz sobie jakąś optymistyczną muzykę, przytul szczury i zobaczysz, że od razu będzie Ci lepiej :)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Smutnik :(

Post autor: nezu »

Jestem tylko czlowiekiem...

I calkiem po ludzku...boje sie...
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Smutnik :(

Post autor: Korlis »

ahh ja to zawsze mam pecha!! :-(
Wczoraj wieczorem było tak pięknie do określonego czasu...wracałam z moim chłopakiem z parku, no i rozdzielilismy sie pod jego domem-ja postanowiłam pójśc do domu na skróty, było tak ciemno nic nie widziałam-nagle podniosłam do góry głowe i cos mi sie w nia wbiło jakis metal-wiec szybko odskoczyłam w przeciwnym kierunku. Dotknełam (i krew lała sie strumieniem?) nie mogłam niczym zachamować-szybko doczołgałam się do domu-mama szybko zadzwoniła na pogotowie i przyjechała po nas karetka i zawiozła do szpitala)- no i tam założyli mi 2 szwy :-( ahhh teraz cały czas mnie naciągają te szwy i nie mogę się śmiać wykonywac gwałtownych ruchów :-( Dotego ścieli mi troche włósów na około szwów. :-(
:P
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Smutnik :(

Post autor: Azi »

Korlis, współczuję, ale... CO TO BYŁO?!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”