Moje male wariatuncie ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
atomus
Posty: 54
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 6:45 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Moje male wariatuncie ;)

Post autor: atomus »

A to Putzi i Mitzi ;)

Obrazek)click(

Obrazek)click(

A to Papug wredny, Kirkor - rozelka krolewska
Obrazek)click(

No i Dziaba jeszcze jest, zrobię foto za niedługo ;)
"Remember, the problem is not that people are stupid; the problem is that modems are cheap."
http://klewandowski.eu
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje male wariatuncie ;)

Post autor: Ausaya »

ale slodziachy :D No to czekamy jeszcze na fotki Dziaby, a papuga jest sliczna :) Gratuluje podopiecznych :D
szczuraski wymiziaj, a z papuga to nie wiem co sie robi... jak da rade to tez wymiziaj :D
Awatar użytkownika
atomus
Posty: 54
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 6:45 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Moje male wariatuncie ;)

Post autor: atomus »

Do papuga nie podejdziesz hyh, ale dostanie smakołyka zamiast głaskanka.
A Dziab jest za ruchliwa, właśnie wszystkie trzy śpią w domku na biurku.
"Remember, the problem is not that people are stupid; the problem is that modems are cheap."
http://klewandowski.eu
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje male wariatuncie ;)

Post autor: Telimenka »

Ehh sliczne Paszczaczki ;D
Papuga taka se ale co tam.. szczury nadrabiaja
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje male wariatuncie ;)

Post autor: odmienna »

jakie śliczne haszczaki!!! :D a Dziaba ? też szczurek, czy inne ptaszysko? jakoś mi to imię bliskie jest ;) - czekam na zdjęcie.
Awatar użytkownika
atomus
Posty: 54
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 6:45 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Moje male wariatuncie ;)

Post autor: atomus »

Dziaba, dzioobas, Dziubs, zawsze reaguje ;)
Szczuras pechowiec ;) Mimo, ze lapka zlamana (juz moocno sie zrasta) lubi hasac biegac i podgryzac. Zrobie fotki, ale narazie nie wyciagam jej specjalnie, jeszcze troszke musi posiedziec z ograniczonym ruchem. A to jest taka wariatka, ze od razu wspina sie na ramie ;)
"Remember, the problem is not that people are stupid; the problem is that modems are cheap."
http://klewandowski.eu
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Moje male wariatuncie ;)

Post autor: yss »

szczurunie malusie :)
miałam je w domu przez pół godziny, byłam pod wrażeniem, po otwarciu transportera z miejsca zaczęły się z niego wygrzebywać i poznawać otoczenie, a jedna wlazła mi na wazon i zaczęła gryźć róże i nie dawała się od nich odczepić :) szalone :)
był przymilne, fufały do uszu, a głaskane przez mojego p. rozpłaszczyły mu się na brzuchu. musiał głaskać dobre 10 minut rozpłaszczone nieruchome szczurki :) i bardzo sa podrośnięte jak na swój wiek, widać, że zadbane i odkarmione... :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
atomus
Posty: 54
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 6:45 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Moje male wariatuncie ;)

Post autor: atomus »

yss pisze:i bardzo sa podrośnięte jak na swój wiek, widać, że zadbane i odkarmione... :)
To prawda, są niewiele mniejsze od Dziaby. I gdyby nie to, że dzisiaj usnęły na truskawce byłyby śliczniutkie ;d
No i gdyby tak nie przekopywały mi klatki... :D
Jak jutro ukradnę aparata ojcu to będzie sesja foto ;)
"Remember, the problem is not that people are stupid; the problem is that modems are cheap."
http://klewandowski.eu
Awatar użytkownika
atomus
Posty: 54
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 6:45 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Moje male wariatuncie ;)

Post autor: atomus »

No no, pół roku się nie 'widzieliśmy'.
Postaram się coś naskrobać jak tylko zdobędę chwilę czasu. A tak po krótce:
Niestety, piękności z Warszawy musiałem oddać przyjaciółce.
Wolałem zostawić Dziubę, bo to przejściowy szczur i wymagał trochę podejścia innego. Nie obyło się bez leczenia antybiotykami (ale o tym wspominałem chyba?), została do dziś gojąca się martwica skóry i ślepotka na jednym oczku...
Ale to wredny szaleniec jest i ma swoje gniazdko w moim łóżku (dzisiaj tam sprzątałem wszelkiej maści kromki chleba, żarcie z miski ukradkiem wynoszone i chowane.). Już nie pamiętam kiedy w klatce spała ostatnim razem ;) Poduszkę też straciłem, przez głupotę bo któregoś razu niechący zostawiłem kawałek obleczenia (czy jak to zwał) na klatce.
No i możecie sobie wyobrazić jak wyglądała poduszka po powrocie do domu z pracy ;) Zdjęcia będą będą ;)
No i Izo nie bij mnie tylko, bo gdyby maluchy się dogadały, to bym miał dzisiaj 3 bestie. Zdrowe rosną, są niedaleko więc jak tylko będę miał fotoaparat pod ręką to porobię i m zdjęcia też u kumpelki.
Pzdr.!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Remember, the problem is not that people are stupid; the problem is that modems are cheap."
http://klewandowski.eu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”