Pojko

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Oriole
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 02, 2008 4:53 pm

Pojko

Post autor: Oriole »

Pojko jest młodym (muszę sie jeszcze dopytać ile dokładnie ma) szczurem laboratoryjnym na emeryturze - brał udział w doświadczeniu. Mam go od 20 grudnia. Chłopak ma charakterek, jest nerwowy, ale nie bojaźliwy, jak coś mu się nie spodoba to dziabie mocno i głęboko. Ale miziać się też potrafi ;)

apaaaaarat ;D
Obrazek

ktoś mnie wołał?
Obrazek

nie widzisz że śpię???
Obrazek

miziamy się
Obrazek

zaraz ci pokaże, kto tu jest dominantem!
Obrazek

król lew :P
Obrazek
Awatar użytkownika
justme
Posty: 105
Rejestracja: pn lis 05, 2007 6:14 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pojko

Post autor: justme »

jaki cudny albinosik ;D
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pojko

Post autor: Lulu »

O miodzio :D

Kocham wszystkie czerwonookie diably... nic na to nie poradze.
A Pojko wyjatkowo uroczy, az sie czlowiekowi milo robi jak widzi takie fotka, jak np ta z mizianiem ::)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: Pojko

Post autor: magda18 »

Oj cudny:) Fotka z mizianiem jest świetna:) Czochranko dla przystojniaka i czekam na więcej ;)
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Re: Pojko

Post autor: Pamelka666 »

ojejku, jaki przystojniak ^^ :D bosski. też miałam mieć szczurka z laboratorium... sam, czy z kolegą? a może w planach jest kolega?...
Oriole
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 02, 2008 4:53 pm

Re: Pojko

Post autor: Oriole »

Dziękuję wszystkim :)
Chłopak jest sam, i na razie stan rzeczy się nie zmieni. Raz że jest lokatorem nieplanowanym - on i jego koledzy mieli zostać uśpieni, namówiłam rodzinę by jednego uratować. By wziąć dwóch nie mam warunków, raz że za mała klatka, a co ważniejsze chłopcy mieli dość stresujące testy, byli trzymani pojedynczo i teraz rzucają się sobie do gardeł więc to skończyłoby sie masakrą.
Poza tym mam jeszcze dwie szczurzyce, Tolę i Werę (pod spodem pannic zdjęcia), wiec jakiś szczurzy kontakt będzie miał zapewniony, ale niewielki. Myślę nad jego kastracją, ale ma osłabione serce więc będzie to ciężka decyzja...

Obie panny są już nieco starsze, Tola ma jakiś rok i 7 miesięcy, Wera jest z miesiąc starsza. Dokładnie nie wiem - panny niestety z zoologa. Tola jest najkochańszym stworzeniem, nigdy nie ugryzła, ufa mi bezgranicznie, wesoła i kochana kruszynka ^-^ Wery nigdy nie oswoiłam całkowicie, do teraz muszę uważać na palce ;D jest indywidualistką, ale nie jest bojaźliwa, jak chce to przyjdzie na kolana, jak nie chce to zmusić się nie da ;)
Tola:
Obrazek

Obrazek

Wera:
Obrazek

Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Pojko

Post autor: odmienna »

ej, te testy; szczur zrobił swoje, szczura można uśpić... dobrze, że Pojko wygrał lepszy los. Myślę, że w Twoich rękach i serducho podreperuje :) Dziewczyny też superaśne :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”