Flipsik :....((

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Flipsik :....((

Post autor: sopocianka »

:sad2: Ciąży nade mną fatum!!! Już drugi malec z rzędu mi umarł!!! Tak niedawno pochowałam Skrawka... a teraz Flips... którego tak mocno ukochaliśmy -ja i Okruszek.
Już się oswajał... wczoraj dał się głaskać przez kilka minut... a dziś... :sad2:

Wstałam kwadrans po szóstej, zapaliłam światło i zobaczyłam mojego maluszka wyciągniętego bezwładnie na podłodze, obok regału, na którym stoi klatka. W pierwszej chwili nie mogłam uwierzyć... W następnej już jechałam taksówką na całodobowe pogotowie weterynaryjne w Gdyni Chyloni. Flipcio był cały bezwładny i bardzo zimny (mimo że starałam się go ogrzać swoim oddechem), oddychał ciężko, poruszał pyszczkiem jak ryba bez wody.
Wet rzucił okiem i od razu powiedział, że mu nie pomoże. Kazał mi się odwrócić, gdy usypiał szczurka... Gdy pół minuty później byłam w taksówce już się nie ruszał. Najgorsze jest to, że nie wiem, ile godzin się męczył, podczas gdy ja spokojnie spałam!!

:sad2: :sercepeka: :sercepeka: :cry: :cry:
Tak strasznie cierpię... Okruch też. Kiedy znalazłam Flipsa, siedział na domku z wytrzeszczonymi oczami, jakby wiedział, co się stało. Na pewno wiedział kiedy przed chwilą z rykiem wzięłam go w objęcia.

Wiele razy na noc zamykałam je w klatce i nic się nie działo; wczoraj na pewno zamknęłam wszystkie drzwiczki, nie wiem jak Flipsik się wydostał z klatki.... i spadł z wysokości prawie 2 metrów.

Obwiniam się :cry: :cry: Może ja jakoś podświadomie powoduję śmierć zwierząt??? Nie wiem, co robię nie tak... :cry:

Okruś siedzi u mnie pod bluzką z wystraszonym wyrazem pyska. On tak Flipsa kochał!!!

wspólne zdjęcie
Flips był taki malutki... nie miał nawet dwóch miesięcy! :baby:
To takie niesprawiedliwe!!!!! :sad2: :sad2:
Zaraz idę do lasu, pochowam mojego agutka obok Skrawka.
Nie wiem, co teraz będzie...
Ostatnio zmieniony wt paź 11, 2005 8:28 am przez sopocianka, łącznie zmieniany 1 raz.
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Flipsik :....((

Post autor: Lulu »

sopocianka, tak mi przykro :cry:

az slow mi brak, nie wiem co napisac...

trzymaj sie jakos... to straszne... ale trzymaj sie i dawaj teraz Okruchowi duzo ciepla...

[']

:zawiedziony: :sad2:
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Flipsik :....((

Post autor: Ayumi »

mi też jest strasznie przykro... to niesprawiedliwe, gdy maluszki umierają... ja też niedawno znalazłam rankiem mojego małego dzikuska sztywniusieńkiego, gdy w nocy byłe jeszcze taki rozbrykany... takie sytuacje są bardzo przykre

dla Flipsa [']
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

Flipsik :....((

Post autor: pani_rotten »

:cry: o rany...tak mi przykro :-( ale widac nie moglas mu pomoc...napewno nie ty zawinilas.....malec byl najwyrazniej chory od urodzenia.......[']['][']
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Flipsik :....((

Post autor: ESTI »

sopocianka, maluch musial byc chory, moze byl nosicielem jakiegos wirusa, ktory teraz sie ujawnil...albo cos sobie zrobil w nocy - zle upadl...albo cos jeszcze innego.

Obwinianie sie teraz nie ma sensu...nic nie moglas zrobic - przeciez nie bedziesz siedziec przy klatce 24h na dobe...trzymaj sie cieplo i wykochaj ode mnie Okruszka...

[']
Obrazek
Magda
Posty: 26
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 10:16 pm

:(

Post autor: Magda »

mi jest przykro tym bardziej bo ja go przywiozlam z łodzi i widzialam jak jula sie cieszy :(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Flipsik :....((

Post autor: limba »

Boshe jakie to jest niesprawiedliwe...taki młodziutki :sad2:
Flipsik :angel13:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Flipsik :....((

Post autor: sachma »

bardzo mi przykro :-( [*]
Obrazek
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Flipsik :....((

Post autor: Kaka »

tak bardzo mi przykro, jak czytam Sopocianko o tym że to już drugi szczurek :-( bardzo mi przykro, pomyśl zę jest już po drugiej stromnie tęczy ze jest mu tam dobrze, bardzo mi Was szkoda, i Okruszka i Ciebie. Trzymaj sie cieplutko
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Flipsik :....((

Post autor: mataforgana »

Flips nie wyglądał na chorego... był zdecydowanie największy i najsilniejszy z całego stadka...

przykro mi....

[']
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Flipsik :....((

Post autor: falka »

Biedna :przytul: Bardzo, bardzo mi przykro :-( Nie obwiniaj się, szczurki często otwierają sobie klatki, bo to małe spryciarze, nie mogłaś tego przewidzieć.

['] dla Flipsika :(
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Flipsik :....((

Post autor: KasiaGdańsk »

Mi też bardzo przykro, musimy się kiedyś spotkać i pogadać, chciałabym jakoś Ci pomóc. Trzymaj się mocno i wysciskaj Okruszka... ['][']['][']
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

Flipsik :....((

Post autor: casie »

oj ale przykro taki byl malutki... :-( [']
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Flipsik :....((

Post autor: Dona »

Straszne... Przykro mi :-( [']
ptys
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 6:54 am

Flipsik :....((

Post autor: ptys »

Bardzo ale to bardzo mi przykro zwłaszcza ze głaskałam, dotykałam tego szczurka:( naprawde.. przykro mi 3 maj się jakos... :-(
Hej:) poszukuje osóbek z Gdańska Głównego, którzy posiadają szczurki tak żeby nasze szczurki mogły sie spotykać i kumplowac:) było by bardzo fajnie:) pisac na gg 5581773 pozdrawiamy:)- Ptyś i Iza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”